poniedziałek, 5 września 2011

Komondo Expo#8 - Newsy: Dzień Molocha

Komondo Expo#8

Witam!

Sto lat! Dzisiaj wspaniały dzień! Wszak nasz ukochany Moloch - ciemiężyciel i kat ludzkości - obchodzi swoje urodziny. Solenizantowi z całego serca życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń (najpewniej jednym z nich będzie eksterminacja ludzkiej rasy, ale co tam, jeśli to biedaka rajcuje). Dzionek tym przyjemniejszy, że Papa Moloch na te kilkanaście godzin zawiesił broń i teraz wraz z wydawnictwem Portal strzela do nas wyłącznie nagrodami za udział w konkursach. Moloch ma podarki, ale liczę że na krótką chwile wyrwiecie się z imprezy i przeczytacie to co dla was mam. 

Newsy

czyli zasłyszane od Szczura Zdzisława:

Wydawnictwo Portal
  • Dzień Molocha
Wiem, że już o tym pisałem, ale tak bardzo lubię tego gościa - stalowego tyrana, Molocha - że muszę wam o tym powiedzieć jeszcze raz. Co ważniejsze przypominam wam o trzech konkursach, które dzisiaj mają swój końcowy termin nadsyłania prac. Możemy zdecydować się na konkurs plastyczny, gdzie będziemy rysować solenizanta, mamy konkurs pisemny, który wymaga od nas napisania bajeczki w świecie Neuroshimy, jest jeszcze quiz związany z Molochem, który miał odbyć się na facebook'u, ale jak widzę odbywa się na Neuroshima.org. Oczywiście jak ktoś chce może wziąć udział w dwóch, a nawet we wszystkich trzech konkursach.
Więcej na:

Gryfabularne.tv

  • Khaki jurorem
Podejmowanie ciekawych inicjatyw opłaca się. Los nagradza tak niesłychanie kreatywne osoby jak Krzysztof Barański - czuje, że bez niego całe polskie RPG byłoby znacznie uboższe. Nagrywa filmiki, sprzedaje koszulki, organizuje fabularne turnusy i przede wszystkim jest pomysłodawcą Master Mind'a - więc zasłużył na nagrodę. Khaki będzie jednym z sędziów podczas walki o Puchar Mistrza Mistrzów. Wszyscy, którzy startują w tym turnieju powinni zapoznać się z najnowszym postem Khakiego, w którym wyjaśnia na co jako juror, będzie zwracał największą uwagę. 
Więcej na:

Polter.pl
  • Konkurs Instytutu Pamięci Narodowej 
I ty możesz być współtwórcą gry planszowej Kolejka! Wydawnictwo IPN organizuje konkurs fotograficzny, którego nagrodą będzie satysfakcja z pomocy przy tworzeniu szaty graficznej planszówki oraz egzemplarz Kolejki. Jedyne co musisz to sfotografować przedmioty pochodzące z PRLu. Więc jeśli posiadasz w domu jakieś stare klamoty to jedno zdjęcie może sprawić, że wygrasz konkurs!
Więcej na:


Jeszcze raz wypada życzyć Molochowi wszystkiego naj i pożegnać się - mam nadzieje, że jeszcze w tym tygodniu skończę Rozjemców - ale nie tak po macoszemu, chcę ładnie napisanego, solidnego artykułu. Później biorę się za Nieśmiertelnych Infinity albo Kupców Nowy Port. 

KomondoBrak komentarzy:

Prześlij komentarz